Grupa V Pszczółki

Wydarzenia Grupy V ” Pszczółki”

2022/2023

Zapraszamy na zebranie podsumowujące pierwsze półrocze dnia 08.02.2023 godz.16.30.

Dnia 7.02.2023r całe przedszkole wybiera się na bal karnawałowy połączony z warsztatami do „Leszczynowego Zacisza” w Rozalinie. Bardzo prosimy aby dzieci tego dnia przyprowadzone do godz. 8.00, ponieważ o 8.15 zjedzą śniadanie. Wyjazd zaplanowany jest z parkingu na Namysłowskiej o godzenie 9.00. Po przyjeździe dzieci na miejscu zjedzą drugie śniadanie. W programie przewidziane jest:

1. robienie faworków
  2. zwiedzanie mini zoo
  3. zabawy na świeżym powietrzu (jeżeli pozwoli na to pogoda)
  4. obiad
  5. przejażdżki wozem
  6. tańce, zabawy, swawole przy muzyce w rytm karnawałowego szaleństwa
  7. podwieczorek

Bardzo prosimy o wygodne ubranie dzieci pozwalający na pobyt na świeżym powietrzu oraz zabawę taneczną. Dzieci mogą zabrać ze sobą karnawałowe ozdoby na głowę które można łatwo zdjąć i założyć. W trakcie balu będzie możliwość malowania twarzy (drobne elementy). Prosimy o informacje do nauczyciela grupy w razie jakichkolwiek przeciwwskazań do podróży lub malowania twarzy, zgoda na wycieczkę do podpisania u wychowawcy.Przewidywany powrót ok. godz. 16.00.

Drodzy Rodzice

Dnia 10.02.2024 nasza grupa została zaproszona na bal karnawałowy pt. „W krainie baśni i bajek ” do Szkoły Podstawowej nr 127 w godzinach 10.30-12.00. Prosimy aby tego dnia dzieci miały przebrania lub elementy nawiązujące do tematyki balu ale zarazem niech nie będą to suknie balowe, kostiumy zapinane np.na suwak z tyłu tylko coś co będzie wygodne dla dzieci. Elementy stroju takie jak miecze, szable,  różdżki niech pozostaną w domu aby nie były przeszkodą w zabawach tanecznych i innych atrakcjach przygotowanych na balu. Dzieci będą szły na bal już przebrane.

od dnia 23.01.2023 wracamy do mycia zębów po śniadaniu i jest prośbą aby do tego czasu dzieci przyniosły dla siebie szczoteczkę, pastę i kubek. Dziękuję

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich Dziadków i Babcie na uroczystości związane z dniem Babci i Dziadka dnia 02.02.2023 godz.15.15

Prosimy aby dzieci przyniosły ze sobą ubrania do przebrania:

dziewczynki – eleganckie białe bluzeczki i białe rajstopy

chłopcy – eleganckie ciemne spodnie i koszule białe lub niebieski z muszką lub krawatem

Dnia 20.01.2023 o godz.9.00 odbędą się warsztaty.

Dnia 21 grudnia o godz. 15.50  zapraszamy na „Jasełka”.

Proszę, aby tego dnia dzieci przyniosły ubrania w podpisanych torebkach.

Dziewczynki: białe rajstopki

Chłopcy: ciemne spodnie oraz koszule białe lub błękitne

Warsztaty piernikowe

W piątek 15.12.2022 dzieci wybierają się na warsztaty piernikowe do „Warszawskiego Domu Piernika” ul. Stalowa  28, mamy nadzieję, że będzie miło spędzony czas a jego efektem będą piękne pierniczki.

z przykrością informujemy, iż wyjście do Wielkiej Fabryki Elfów zostało odwołane. Zwrot pieniążków nastąpi w przeciągu dwóch tygodni taką otrzymaliśmy informację.

Dnia 17.11.2022r. dzieci z grup Pszczółki i Słoneczka wybierają się na wycieczkę do Centrum kreatywnej zabawy „Kiddos” w Jachrance. Dzieci będą brały udział w warsztatach kulinarnych na których będą uczyć się gotować 🙂 Wyjazd jest ok godziny 10.00 a powrót ok godziny 14.30, po powrocie dzieci zjedzą jeszcze obiad w przedszkolu. Koszt wycieczki to 60zł, prosimy o dokonywanie wpłat u nauczyciela w grupie do 15.11.2022 r.

Drodzy Rodzice,.

Dnia 17.10.2022 nasza grupa wybiera się na Olimpiadę Przedszkolaków  w godzinach 10.00-13.00 która odbędzie się na  hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 127. Prosimy aby dzieci miały ze sobą buty sportowe na zmianę , dziewczynki leginsy a chłopcy dresy- koszulki otrzymają  z przedszkola.

w dniu 07.10.2022 r. dzieci o godzinie 12.30 będą na evencie w PKP ul Targowa 74 wejście od Wileńskiej. Powrót przewidywany na podwieczorek ok 14.30.

Dnia 07 .09   (środa ) o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców .  W pierwszej części odbędzie się zebranie ogólne , które poprowadzi pani Dyrektor  a następnie  odbędą się zebrania klasowe poszczególnych grup . Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.