Grupa I Motylki

Wydarzenia Grupy I ” Motylki”

Zapraszamy dnia 04.06.2024 godz. 15.00 na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Pasowanie na przedszkolaka. Prosimy aby tego dnia dzieci przyniosły w podpisanych reklamówkach ubrania na zmianę tj. stroje eleganckie ale nie galowe czyli biało czarno-garanatowe.

proszą o przygotowanie dla dzieci na 21.03.2024 r. rzecze w podpisanych torbach.

– dziewczynki – biała bluzka-koszula, białe rajstopy

– chłopcy – spodnie (ciemna zieleń, czarne, lub granatowe – kolor jednolity)

zapraszam na zebranie półroczne dnia 22.03.2024 r. o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy naszych  dziadków i babcie na uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka” dnia 12.02.2024 o godzinie 15.00.

Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka

Drodzy Rodzice

proszę o przyniesienie dla dziecka podpisaną szczoteczkę, pastę i kubeczek do mycia zębów.

dnia 12.01.2024 (piątek) nasza grupa wybiera się na spotkanie tematyczne do biblioteki na ul. Skoczylasa na godzinę 10.00.

Opis spotkania:

TEMAT: „W lodowej krainie Pingwinka Pip Pip”

Czy wiesz jak pięknie i wesoło może być na Antarktydzie? Ale nawet mieszkańcy tego lodowego zakątka miewają swoje kłopoty.

Wraz z małym pingwinkiem Pip Pip poznamy sposoby jak znaleźć w sobie odwagę, poznać nowych przyjaciół i cieszyć się piękną zimową aurą. Zapraszamy do zapoznania się z historią pingwinka oraz na warsztaty plastyczne podczas, których za pomocą origami z kół i dodających blasku cekinów stworzymy sylwetkę głównego bohatera.

Prosimy aby tego dnia dzieci były cieplej ubrane odpowiednio do pogody i wyjścia na dłuższy spacer 🙂

serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na jasełka połączone z warsztatami dnia 15.12.2023 r. o godz. 15.15.

Proszę aby tego dnia dzieci miały ze sobą ubrania na przebranie:

1. dziewczynki – białe rajstopy i  biała bawełniana bluzeczka
  2. chłopcy – ciemne spodnie i koszule w kratkę

Dekoracja Świąteczna JASEŁKA Szopka Bożonarodzeniowa (rozmiar XXL) SzkolneNaklejki.pl

prosimy o przyniesienie do naszego kącika jesiennego darów natury związanych z jesieni.

28 września 2023 r. w przedszkolu oraz naszej grupie obchodzić będziemy ” Dzień Jabłka „. Proszę Rodziców, aby tego dnia dzieci przyszły ubrane na czerwono i zielono, żółto w miarę możliwości.