Grupa II Biedronki

Wydarzenia Grupy II ” Biedronki”

dnia 21.03.2024 będziemy obchodzić w przedszkolu pierwszy dzień wiosny i z tej okazji będzie przygotowane krótkie przedstawienie przez naszą grupę. Proszę aby tego dnia zostały przyniesione w podpisanych woreczkach dla:

1. dziewczynek – czarne rajstopy i czarne bluzeczki

2. chłopców – czarne spodnie

Dnia 01.03.2024 r. (piątek) o godz. 16.00 zebranie z Rodzicami – podsumowanie półrocza.

zgodnie z ustaloną zasadą w grupie  informuję, że od poniedziałku tj.12.02.2024 dzieci przynoszą zabawki, pluszaki tylko w piątek. Głównym problemem wynikającym z zabierania zabawek do przedszkola jest fakt, że przyniesione rzeczy giną, dochodzi do popsucia , zniszczenia i z tego powodu wynikają różne konflikty między dziećmi. W ostatnim czasie dzieci również często porównywały swoje pluszaki co powodowało dużą zazdrości i nie potrzebne słowne potyczki. Zdarzało się także przemycanie mniejszych rzeczy w kieszeniach. Pluszaki były non stop pod pachami dzieci od śniadania do obiadu co również miało duży wpływ na ograniczenie dziecka w uczestnictwie i skupieniu się na zajęciach.

Dlatego ostateczna decyzja jest taka, że kończymy etap przynoszenia zabawek, pluszaków przez 4 dni w tygodniu a pozostajemy tylko przy piątku.

Serdecznie zapraszamy naszych dziadków i babcie na uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka” dnia 08.02.2024 o godzinie 15.00.

zapraszamy na spotkanie świąteczne dnia 18.12.2023 o godz. 17.00. 🎄☃️