Przedszkole nr 173 w Warszawie

Przedszkole nr 173 w Warszawie

Ogłoszenia


Drodzy Rodzice 

Ogromną radością napawa nas Państwa, odpowiedzialność, bardzo dobre radzenie sobie z trudnościami i dbanie o zdrowie i  optymizm. Duża frekwencja  dzieci w przedszkolu, pomimo trudnej sytuacji związanej z koronowirusem  bardzo nas cieszy. Zadbanie o to, aby do przedszkola przychodziły tylko zdrowe dzieci, to sprawa bardzo ważna dla rówieśników, nauczycieli i pracowników. Wszystkie objawy złego stanu zdrowia ( katar, kaszel, złe samopoczucie, ból brzuch, głowy, wymioty) nie mogą być bagatelizowane, a jednocześnie zastosowanie co najmniej trzydniowej obserwacji dziecka po zdiagnozowaniu niepokojących symptomów  jest wręcz wskazane. Bardzo prosimy o to, aby  do przedszkola przyprowadzać tylko zdrowe dzieci, bez jakichkolwiek objawów złego stanu zdrowia czy samopoczucia.


Szanowni Rodzice,

Przedszkolaki przygotowują niespodziankę dla Babci i Dziadka z okazji ich święta. Bardzo prosimy o dostarczenia podpisanego pendrive do nauczyciela grupy. Po nagraniu programu artystycznego, zostanie on zwrócony  w terminie od 25.01.2021.


Szanowni Rodzice,

Organizacja „Jasełek” w przedszkolu, będzie w tym roku tylko w ramach grupy. Informacja o terminie spotkań jasełkowych będzie zamieszczona na stronie poszczególnych grup, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kalendarzami na nowy rok ze zdjęciem dzieci, bardzo prosimy o zwrotną  informację do nauczyciela.


Drodzy Rodzice 

Zawieszone zajęcia w grupie II od 07.12.2020 do 13.12.2020. Prosimy dbać o zdrowie i życzymy dużo optymizmu. Pozdrawiamy serdecznie. 


Drodzy Rodzice 

Zawieszone zajęcia w grupie III od 03.12.2020 do 07.12.2020. Bardzo proszę o zadbanie o zdrowie w tym szczególnym czasie. Od odpowiedzialności nas wszystkich zależy zdrowie ogółu. Pozdrawiamy serdecznie. 


Drodzy Rodzice

Zawieszone zajęcia w grupie IV od 01.12.2020 do 03.12.2020, za zgodą organu prowadzącego.


Drodzy Rodzice,

Ze względu na nieobecność pracowników i oczekiwanie na wyniki testów ( czas oczekiwania 72 godz.), bardzo prosimy o przygotowanie się na zawieszenie zajęć w grupie IV, III i ewentualnie II.  Decyzja o zawieszeniu podejmowana jest  za zgodą organu prowadzącego i opinii sanepidu. Zachowujmy wszelką ostrożność i dbajmy o swoje zdrowie. O wszelkich zaistniałych zmianach i decyzjach będziemy informować na bieżąco  .


Drodzy Rodzice,

Od dnia 24.11.2020 do 28.11.2020 zgodnie z decyzją sanepidu i organu prowadzącego ,zawieszone zajęcia w grupie I.

 


Drodzy Rodzice,

Od dnia 09.11.2020 przedszkole pracuje normalnie. Bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci zdrowych z zachowaniem wszystkich środków reżimu sanitarnego i przestrzeganiem wewnętrznych procedur placówki. Jednocześnie prosimy w miarę możliwości o zaznaczenie przez weekend w systemie iPrzedszkole przewidywanych nieobecności na nadchodzący tydzień tj. 09.11-13.11, abyśmy mogli zaplanować zakupy żywieniowe w nadchodzącym tygodniu. Dziękujemy


Szanowni Rodzice,

W dniu dzisiejszym został potwierdzony jeden wynik pozytywny u jednej z nauczycielek i w związku z tym przedszkole otrzymało decyzję o zawieszaniu zajęć. Prosimy o zwracanie uwagi na dzieci i życzymy zdrówka.


Drodzy Rodzice,

Na chwilę obecną przedszkole funkcjonuje normalnie.  Trzy nauczycielki na zwolnieniu lekarskim, czekają na wyniki.  Z informacji przekazanych nauczycielom, przerwa związania z dniami wolnymi świątecznymi spowodowała brak wykonywania badań. Prawdopodobnie dzisiaj lub jutro będą informowane o wynikach. Dziękujemy bardzo za zrozumienie sytuacji.


Drodzy Rodzice,

W dalszym ciągu czekamy na wyniki Pań nauczycielek. W związku z zaistniała sytuacją bardzo prosimy, jeśli jest to możliwe o zapewnienie opieki w poniedziałek tj. 02.11.2020. W poniedziałek mamy nadzieję na dobre wiadomości w związku z testami, o przebiegu dalszych działań będziemy informować na bieżąco na stronie przedszkola.


DRODZY RODZICE,

Bardzo prosimy o obserwowanie dzieci, szczególne zadbanie o zdrowie, w tym trudnym czasie pandemii jak również jesiennych zachorowań.  Informujemy również, że trzy nasze nauczycielki po teleporadzie lekarskiej, skierowane są na testy ( koronowirus ). O dalszym przebiegu i czynnościach będziemy informować na bieżąco mailowo i telefonicznie. Po kontakcie z sanepidem , zalecono  czekać na wyniki i dopiero podejmować dalsze czynności.


Drodzy Rodzice…..

W dniu 04.11.2020 r. (środa) odbędzie się uroczystość pasowania na przedszkolaka dla grupy Motylki i czwórki dzieci z grupy Żabki. Prosimy tego dnia o przyniesienie w reklamówce podpisanej odświętnych ubrań dla dzieci (dziewczynki – sukieneczka lub biała bluzeczka i ciemna spódniczka, chłopcy – biała lub niebieska koszula i ciemne spodnie). 

Dzieci z grupy Żabek: Bartosz S., Wojciech A., Julia P., Wiktoria J.


Drodzy Rodzice,

w dniu 30.10.2020 od godziny 9.00 w Przedszkolu odbędzie się fluoryzacja. Każda grupa oddzielnie będzie miała  przeprowadzoną pogadankę na temat mycia zębów i utrzymania czystości jamy ustnej. Każde dziecko otrzyma swój indywidualny zestaw do fluoryzacji i otrzyma upominek od Pani higienistki. Koszt fluoryzacji jest pokrywany z pieniędzy z Rady Rodziców za zgodą przedstawicieli trójek grupowych. Bardzo prosimy do 29.10.2020 o informację do nauczyciela (telefonicznie lub indywidualnie) czy któreś dziecko nie może brać udziału w fluoryzacji.


Drodzy Rodzice,

przypominamy o ubezpieczeniu dziecka we własnym zakresie.

W miarę możliwości prosimy o dostarczenie do placówki p


WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM……

DRODZY RODZICE,

z dniem 1 września  rozpoczynamy nowy rok szkolny i miło nam będzie powitać  wszystkie dzieci a szczególnie te rozpoczynające swoją przygodę z przedszkolem.

W związku z panującą pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami chcielibyśmy Państwa poinformować jak będzie wyglądać ten początek:

Jeden z rodziców dzieci nowo przyjętych przez pierwszy miesiąc wrzesień adaptacyjne wchodzi razem z dzieckiem do szatni aby pomóc mu się przebrać i odprowadzić do Pani. Przy wejściu zostanie zamierzona temperatura dziecku i rodzicowi. Osoba dorosła powinna przez cały czas mieć zasłonięte usta i nos.W szatni jednocześnie może przebywać tylko 4 rodziców z dzieckiem więc bardzo prosimy o cierpliwość tych rodziców, którzy będą czekali w kolejce przed wejściem.

Dzieci, które uczęszczały już do przedszkola do placówki wchodzą same po zamierzeniu temperatury przy wejściu.W szatni pomaga im osoba z obsługi.

Do przedszkola dzieci nie przynoszą ze sobą żadnych zabawek, pluszaków.

Bardzo prosimy aby w miarę możliwości rodzice wypełnili i dostarczyli oświadczenie w dniu 01.09.2020 r.

Procedura wewnętrzna Przedszkola nr 173 od 01.09.2020 r.

2. Oświadczenie

 

Grupy

grupa 1 grupa 2 grupa 3 grupa 4 grupa 5
BIP