O nas

Zapewniamy dzieciom pobyt w przestronnej, nowoczesnej placówce z wydzieloną częścią użytkową i gospodarczą. Każda grupa posiada swoją salę z przylegającą do niej łazienką z sanitariatami. Sale posiadają wyposażenie właściwe dla odpowiednich grup wiekowych. W salach znajdują się ciekawe kąciki tematyczne do zabaw indywidualnych, kąciki i pomoce do pracy dydaktycznej, kąciki książki, komputerowe i przyrody. Korzystanie z nich daje dzieciom wiele radości i umożliwia rozwijanie ich umiejętności.W przedszkolu znajduje się wydzielona pracownia plastyczna, która pozwala na wykorzystanie wielu różnorodnych technik plastycznych wpływających na rozwój ekspresji twórczej dzieci. Bardzo ważnym miejscem jest duży hol – szatnia, gdzie mieszczą się półeczki na ubrania dla dzieci. Hol jest jednocześnie miejscem ekspozycji prac dzieci, miejscem organizowania okazjonalnych galerii i wystaw tworzących ciepły klimat.

Nieodłączną częścią przedszkola jest duży ogród znajdujący się z dala od ruchliwych ulic. Na terenie ogrodu znajdują się wieloletnie drzewa iglaste i liściaste, różnorodne krzewy oraz klomby kwiatowe. Wydzielone jest również miejsce na „dziecięcy ogródek”, gdzie wychowankowie samodzielnie wykonują prace ogrodnicze. Sprzęt do zabaw, który znajduje się w ogrodzie dopasowany jest do odpowiedniego wieku dzieci. Jest to sprzęt nowoczesny, wykonany z drewna, posiadający wszelkie atesty bezpieczeństwa, przyciągający wzrok różnorodnością kształtów i kolorów.